Wśród popularnych osłon okiennych, które są dostępne na rynku, najczęściej pojawiają się rolety oraz żaluzje. Oba systemy mają zarówno plusy, jak i minusy. Z połączenia tych dwóch propozycji powstał produkt, który jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, pragnących uzyskać rozwiązanie obejmujące mocne strony zarówno rolet, jak i żaluzji. Mowa oczywiście o plisach, które cieszą się nieustannie rosnącą popularnością.

Nowoczesne rozwiązanie na miarę zróżnicowanych potrzeb

Żaluzje plisowane są niezwykle swobodne w codziennym użytkowaniu. Można nimi dowolnie sterować, przesuwając je wzdłuż listwy przyszybowej. Daje to możliwość zasłaniania okna nie tylko od góry, ale także od dołu, co jest szczególnie istotne w przypadku mieszkań na niższych piętrach, jak również obiektów wolnostojących. Plisy, w odróżnieniu od rolet, nie zostały wyposażone w rurę nawojową. Składają się z dwóch rynien – górnej oraz dolnej – do których mocowany jest materiał składający się w harmonijkę. Plisa nie utrudnia otwierania skrzydeł okiennych, co również jest atutem tego rozwiązania. To niezwykle proste w użytkowaniu, a dodatkowo bardzo efektowne narzędzie, które sprawi, że nawet najbardziej wymagający użytkownicy będą pozytywnie zaskoczeni.

Światowy lider w segmencie innowacyjnych technik osłonowych

Chroniąc się przed słońcem lub okiem sąsiada, warto zainteresować się osłonami okiennymi, które oprócz funkcji praktycznej wyróżniają się również wyjątkowymi walorami wizualnymi. Producent Anwis jest jednym z czołowych dostawców żaluzji plisowanych na rynku. Wieloletnie doświadczenie w branży, znajomość zróżnicowanych potrzeb klientów, nieustanny rozwój, a także obserwowanie zmieniających się trendów sprawia, że marka jest w stanie proponować dobre jakościowo, wykonane w staranny sposób oraz nowoczesne rozwiązania dedykowane zarówno osobom szukającym osłon okiennych do swojego domu lub mieszkania, jak i biura czy innego pomieszczenia o charakterze usługowym.

Estetyka oraz funkcjonalność na najwyższym poziomie

Plisy znajdą zastosowanie w przypadku okien standardowych, ale także dachowych, witryn czy modeli o niestandardowym kształcie. Są w stanie dopasować się wszędzie, co nie jest powszechne w przypadku osłon okien półkolistych, trójkątnych czy trapezowych. Ciekawe i funkcjonalne rozwiązanie z pewnością nie zawiedzie miłośników estetycznie oraz praktycznie urządzonych wnętrz. Warto poznać bliżej ofertę przygotowaną przez markę Anwis, aby dopasować osłonę do indywidualnych potrzeb.