Pacjenci, którzy cierpią na problemy związane z bólem narządu ruchu mogą już teraz zgłosić się do specjalistów. Obecnie popularne jest Centrum Ortopedyczne Novum Ortopedia, które przyjmuje osoby mające poważne problemy zdrowotne. Pod okiem specjalistów można liczyć na pomoc i przeprowadzenie bardzo skutecznych zabiegów. Może to być zabieg wymagający operacji, ale może to być także rehabilitacja. Sposoby leczenia dopasują osoby z bardzo dużym doświadczeniem, dlatego są w stanie nam pomóc.  Możemy dzięki temu czuć się bardziej bezpiecznie, bo wiemy, że takie zabiegi pomogą nam wrócić do normalnego życia. 

W czym pomogą nam specjaliści

  • staw barkowy,
  • staw biodrowy,
  • łokieć,
  • staw kolanowy,
  • staw skokowy,
  • leczenie złamań.

Zgłaszając się do centrum wiemy, że mamy lekarzy, którzy podejmują się nawet bardzo skomplikowanych zabiegów. Na początku sprawdzają, co nam dolega. Na tej podstawie będą mogli dopasować zabiegi. Każdy z zabiegów musi być dokładnie analizowany. Chcemy, aby były z tego jak najlepsze efekty, dlatego kontaktujemy się ze specjalistami, a oni wszystko dla nas zrobią abyśmy byli zadowoleni. Ortopedia to trudna dziedzina, dlatego trzeba polegać na kimś, kto wykonuje zabiegi od wielu lat. Wtedy wiemy, że na pewno nam pomoże.

Wizyta w centrum ortopedycznym

Na wizytę można umówić się telefonicznie. Przyjedziemy w kontentym dniu i konkretnej godzinie. Nie trzeba stać w kolejkach i martwić się czy zdążymy się dostać do lekarza. Można również wybrać sobie specjalistę, która ma się nami zająć. Jeśli nie wiemy, do kogo się zapisać to warto skontaktować się z centrum, a tam w rejestracji wszystko nam powiedzą. Trafimy wtedy do specjalisty, który zajmuje się tą dolegliwością, z jaką my się borykamy. Wtedy o wiele łatwiej będzie nam powrócić do zdrowia, a właśnie na tym nam zależy.  Zabiegi i rehabilitacje potrwają dość długo, dlatego trzeba już dzisiaj umówić się na wizytę. Wtedy specjaliści sprawdzą, co nam dolega i która z metod leczenia będzie w naszym przypadku najbardziej skuteczna.